комплексна установка ІТ - обладнання під ключ

Комплексна послуга з підбору і допомоги в закупівлі необхідного обладнання, установки, налаштування та підтримки нової та існуючої IT-інфраструктури для бізнесу, що зможе відразу працювати на повну силу після прийому роботи.

 

 

Кабелі кручена пара є різновидом системного кабелю зв'язку, який складається з ізольованих провідників, скручених попарно, а також покритих оболонкою. Саме така конструкція забезпечує зменшення різних наведень в процесі передачі сигналів, індуктивного зв'язку провідників. Крім того, дана структура забезпечує надійний захист від зовнішніх електромагнітних перешкод. Для забезпечення ізоляції структур кабелю кручена пара використовуються наступні матеріали:

  • полімерна плівка;
  • поліпропілен;
  • полівінілхлорид;
  • тефлон.

Крім того, існують кручені пари, призначені для зовнішньої прокладки, а також кручені пари, розраховані на умови внутрішньої прокладки. Кабелі, які розраховані для зовнішньої прокладки, зазвичай додатково захищені спеціальним поліетиленовим шаром, що володіє вологостійкими властивостями. А ось кабелі, розраховані для внутрішньої прокладки, покриті шаром полівінілхлориду. Таке покриття забезпечить достатню механічну захист кабелю, але з часом буде руйнуватися під впливом ультрафіолетових променів. Саме тому такі кабелі прокладаються тільки в приміщеннях.

Такі кабелі є затребуваним продуктом на ринку мережевого обладнання, і купити виту пару в Києві сьогодні не проблема. Вита пара активно використовується з метою створення найрізноманітніших комп'ютерних мереж. Даний вид кабелю зв'язку також активно застосовується в різних галузях промисловості, будівництві, з метою забезпечення функціонування систем стеження, а також відеодомофонів. Широке поширення кручений пари пояснюється тим, що цей вид кабелю зв'язку є відносно недорогим, але в той же час характеризується відмінними експлуатаційними властивостями.

Купити кабель кручена пара в Україні не складно, а ось де знайти дійсно хороших фахівців, які вміють працювати з цим обладнанням? Адже для того, щоб кабель прослужить Вам достатньо довго, дуже важливо дотримуватися правил монтажу. При прокладанні кручений пари важливо уникати всіляких вигинів і розтягувань, оскільки будь-які порушення в захисному шарі тягнуть за собою зниження стійкості кабелю до електромагнітних завад, а також зниження швидкості зв'язку.

Фахівці компанії Itel LTD завжди до Ваших послуг

Ми пропонуємо не тільки купити у нас необхідний Вам кабель зв'язку. Наші фахівці неодмінно допоможуть Вам:

Підібрати кабель кручена пара, параметри якого оптимально підійдуть для максимально продуктивної роботи Вашої мережі, а також ефективного вирішення Ваших завдань.

Прокласти кабель зв'язку, з урахуванням всіх правил і норм, а також налаштувати і оптимізувати роботу будь-якого Вашого мережевого обладнання
Замовити кабель кручена пара, ціна якого буде прийнятна для Вас, можна у нас - в компанії Itel LTD. Звертайтеся, ми чекаємо Ваших замовлень!

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість