комплексна установка ІТ - обладнання під ключ

Комплексна послуга з підбору і допомоги в закупівлі необхідного обладнання, установки, налаштування та підтримки нової та існуючої IT-інфраструктури для бізнесу, що зможе відразу працювати на повну силу після прийому роботи.

Купити маршрутизатор для дому в Києві сьогодні досить просто, так як вибір величезний. Але купувати перший-ліпший буде помилкою, адже якщо Ви придбаєте неякісний пристрій, то при роботі в мережі Інтернет неминуче будете стикатися з низкою проблем (переривання зв'язку, низька швидкість передачі даних і так далі). Наша компанія Itel LTD може запропонувати Вам якісне мережеве обладнання за доступними цінами. Купити маршрутизатори в Україні найкраще саме у нас. Хочемо розповісти Вам трохи докладніше про зазначений вигляді мережевого обладнання.

Про те, що таке роутер і як він працює

Маршрутизатором (або роутером) називають один з елементів мережевого обладнання, своєрідний міні-комп'ютер, який забезпечує з'єднання декількох мереж, а також маршрутизацію (ця основна функція і дала назву пристрою). Маршрутизація є однією з основних функцій роутера, який на підставі наявних даних про мережу, а також ряду встановлених параметрів, вирішує питання про пересилання пакетів мережевого рівня між окремими ланками мережі. Хочеться також відзначити, що в повсякденній мові Ви частіше зустрінете назву «роутер», ніж «маршрутизатор». Але два цих терміна абсолютно рівноправні.

Основний принцип роботи маршрутизатора полягає в наступному. З пакета даних витягується адреса одержувача, відбувається його обробка, а також подальший пошук шляху по таблиці передачі даних (маршрутизації). Така таблиця зазвичай містить всю необхідну інформацію. Можливі такі варіанти заповнення таблиць:

  • статичний, коли адміністратор вручну виробляє записи маршрутів;
  • динамічний, коли ведеться автоматичний облік протоколів маршрутизації.

У разі ж відсутності запитуваної інформації про маршрут виконується скидання даних.

Сучасні роутери мають можливість прокладати оптимальні маршрути. Крім того, додатково використовуються протоколи, закладені на більш високих рівнях. За допомогою маршрутизатора можливо поділ комп'ютерної мережі на домени, а також фільтрація пакетів даних, що ефективно знижує сумарне навантаження на мережу.

Купити маршрутизатор в Києві, як уже було сказано вище, не проблема. А ось зробити правильний вибір - завдання вже більш складна. Якщо Ви не є фахівцем в області IT-технологій, то навряд чи Ви маєте уявлення про технічні характеристики роутерів і їх практичної значущості. Але основні характеристики роутера, на які слід звертати увагу при покупці, Вам все-таки слід запам'ятати.

  1. Частота процесора.
  2. Об'єм оперативної пам'яті.

Підбирати модель роутера слід виходячи з того, з якою метою Ви будете використовувати пристрій. Якщо Ви захоплюєтеся торрентами, а також он-лайн іграми, то Вам виразно потрібен потужний роутер. Тобто, в першу чергу потрібні високі показники частоти процесора і обсягу оперативної пам'яті. Якщо немає - то пристрій із середніми характеристиками найімовірніше задовольнить Ваші потреби.
 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість