Фільтр по параметрам
Ціна
Комплексна установка  обладнання

Комплексна установка  обладнання

Провідні світові виробники

Провідні світові виробники

Безкоштовна консультація від досвідчених фахівців

Безкоштовна консультація від досвідчених фахівців 

Промислові комутатори

Фільтри
Сортування
EDS-205
код: EDS-205
4 765грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 5 10 / 100BaseT (X) портами, робоча температура від -10 до 60°C
EDS-205A
код: EDS-205A
5 517грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 5 10 / 100BaseT (X) портами, робоча температура від -10 до 60°C
EDS-208A
код: EDS-208A
8 108грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 8 10 / 100BaseT (X) портами, робоча температура від -10 до 60°C
DIS-100G-5SW
код: DIS-100G-5SW
10 786грн
У корзину
Некерований комутатор з 4 портами 10/100/1000Base-T, 1 портом 1000Base-X SFP, функцією енергозбереження і підтримкою QoS
EDS-205A-M-SC
код: EDS-205A-M-SC
11 368грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 4 10 / 100BaseT (X) портами і одним 100BaseFX multi-mode портом з SC з'єднувачем
EDS-205A-M-ST
код: EDS-205A-M-ST
11 368грн
У корзину
Некерований комутатор з 4 10 / 100BaseT (X) портами і одним 100BaseFX multi-mode портом з ST з'єднувачем, від -10 до 60°C
EDS-308
код: EDS-308
12 121грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 8 10 / 100BaseT (X) портами, робоча температура від 0 до 60°C
PM-7200-2GTXSFP
код: PM-7200-2GTXSFP
13 793грн
У корзину
Gigabit Ethernet модуль 2 10/100/1000BaseT(X) або 1000basesfp (mini-GBIC)
PM-7200-8TX
код: PM-7200-8TX
15 046грн
У корзину
Інтерфейсний модуль з 8 10 / 100BaseT (X) портами, RJ45 з'єднувачі
EDS-205A-M-SC-T
код: EDS-205A-M-SC-T
15 632грн
У корзину
Некерований комутатор з 4 10 / 100BaseT (X) портами і одним 100BaseFX multi-mode портом з SC з'єднувачем, від -40 до 75°C
EDS-305-S-SC
код: EDS-305-S-SC
23 489грн
У корзину
Некерований Індустріальний Ethernet комутатор з 4 10 / 100BaseT (X) портами і 1 single mode 100BaseFX портом, SC з'єднувач
PM-7200-4GTXSFP
код: PM-7200-4GTXSFP
24 910грн
У корзину
Модуль 4 x 1000basetx/SFP (Combo)
EDS-305-S-SC-T
код: EDS-305-S-SC-T
26 248грн
У корзину
Комутатор 4 x 10/100BaseTX, 1 x 100BaseFX (одномодове оптоволокно), з розширеним діапазоном температур
PM-7200-2MST4TX
код: PM-7200-2MST4TX
27 000грн
У корзину
Модуль 4 x 10 / 100BaseTX, 2 x 100BaseFX (багатомодове оптоволокно)
EDS-308-S-SC-T
код: EDS-308-S-SC-T
27 585грн
У корзину
Комутатор 7 x 10/100BaseTX, 1 x 100BaseFX (одномодове оптоволокно), з розширеним діапазоном температур
EDS-316
код: EDS-316
27 752грн
У корзину
Комутатор 16 x 10/100BaseTX
EDS-408A
код: EDS-408A
28 505грн
У корзину
Керований резервований Ethernet комутатор початкового рівня з 8 10 / 100BaseT(X) портами, від 0 до 60°C
EDS-308-SS-SC
код: EDS-308-SS-SC
34 774грн
У корзину
Комутатор 6 x 10 / 100BaseTX, 2 x 100BaseFX (одномодове оптоволокно)
DIS-200G-12PS
код: DIS-200G-12PS
40 200грн
У корзину
Промисловий керований комутатор 2 рівня з 10 портами 10/100 / 1000Base-T і 2 портами 1000Base-X SFP
EDS-316-S-SC-T
код: EDS-316-S-SC-T
46 142грн
У корзину
Некерований Ethernet комутатор з 15 10 / 100BaseT (X) портами, 1 single mode 100BaseFX портом (SC з'єднувач), - 40 до 75°C
PM-7200-6MSC
код: PM-7200-6MSC
55 588грн
У корзину
Інтерфейсний модуль з 6 multi-mode 100BaseFX портами, SC з'єднувачі
PM-7200-6MST
код: PM-7200-6MST
55 588грн
У корзину
Модуль 6 x 100BaseFX (багатомодове оптоволокно)
EDS-408A-SS-SC-T
код: EDS-408A-SS-SC-T
60 938грн
У корзину
Керований резервований Ethernet комутатор початкового рівня з 6 10 / 100BaseT (X) портами 2 single mode 100BaseFX, -40 до 75°C
PT-7728-F-24-24
код: PT-7728-F-24-24
109 003грн
У корзину
Шасі комутатора 2 рівня, до 28 портів, IEC-61850-3, два входи живлення 24 В (пост), 4 слота для модулів PM-7200
Бренди
Дивитися все >
Назад
Вперед
Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість