Фільтр по параметрам
Ціна
Бренд
Комплексна установка  обладнання

Комплексна установка  обладнання

Провідні світові виробники

Провідні світові виробники

Безкоштовна консультація від досвідчених фахівців

Безкоштовна консультація від досвідчених фахівців 

Промислові комутатори

Фільтри
Сортування
EDS-2005-ELP
код: EDS-2005-ELP
4 310грн
У корзину
MOXA EDS-2005-ELP - 5-портові некеровані Ethernet комутатори початкового рівня у пластиковому корпусі
EDS-2005-EL
код: EDS-2005-EL
4 910грн
У корзину
EDS-2005-EL - 5-портові некеровані Ethernet комутатори початкового рівня у металевому корпусі
EDS-205
код: EDS-205
5 105грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 5 10 / 100BaseT (X) портами, робоча температура від -10 до 60°C
EDS-205A
код: EDS-205A
5 210грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 5 10 / 100BaseT (X) портами, робоча температура від -10 до 60°C
EDS-2008-ELP
код: EDS-2008-ELP
6 120грн
У корзину
MOXA EDS-2008-ELP 8-портові некеровані Ethernet комутатори початкового рівня у пластиковому корпусі
EDS-2008-EL
код: EDS-2008-EL
7 571грн
У корзину
MOXA EDS-2008-ELP 8-портові некеровані Ethernet комутатори початкового рівня у металевому корпусі
EDS-208A
код: EDS-208A
7 710грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 8 10 / 100BaseT (X) портами, робоча температура від -10 до 60°C
EDS-205A-T
код: EDS-205A-T
8 550грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 5 10 / 100BaseT (X) портами, робоча температура від -40 до 75°C
EDS-205A-M-SC
код: EDS-205A-M-SC
12 180грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 4 10 / 100BaseT (X) портами і одним 100BaseFX multi-mode портом з SC з'єднувачем
EDS-205A-M-ST
код: EDS-205A-M-ST
12 180грн
У корзину
Некерований комутатор з 4 10 / 100BaseT (X) портами і одним 100BaseFX multi-mode портом з ST з'єднувачем, від -10 до 60°C
EDS-308
код: EDS-308
12 986грн
У корзину
Некерований Індустріальний комутатор з 8 10 / 100BaseT (X) портами, робоча температура від 0 до 60°C
PM-7200-2GTXSFP
код: PM-7200-2GTXSFP
14 778грн
У корзину
Gigabit Ethernet модуль 2 10/100/1000BaseT(X) або 1000basesfp (mini-GBIC)
PM-7200-8TX
код: PM-7200-8TX
16 121грн
У корзину
Інтерфейсний модуль з 8 10 / 100BaseT (X) портами, RJ45 з'єднувачі
EDS-205A-M-SC-T
код: EDS-205A-M-SC-T
16 748грн
У корзину
Некерований комутатор з 4 10 / 100BaseT (X) портами і одним 100BaseFX multi-mode портом з SC з'єднувачем, від -40 до 75°C
EDS-2016-ML
код: EDS-2016-ML
19 950грн
У корзину
MOXA EDS-2016-ML 16-портові некеровані Ethernet комутатори початкового рівня у металевому корпусі
EDS-305-S-SC
код: EDS-305-S-SC
25 167грн
У корзину
Некерований Індустріальний Ethernet комутатор з 4 10 / 100BaseT (X) портами і 1 single mode 100BaseFX портом, SC з'єднувач
PM-7200-4GTXSFP
код: PM-7200-4GTXSFP
26 689грн
У корзину
Модуль 4 x 1000basetx/SFP (Combo)
EDS-305-S-SC-T
код: EDS-305-S-SC-T
28 122грн
У корзину
Комутатор 4 x 10/100BaseTX, 1 x 100BaseFX (одномодове оптоволокно), з розширеним діапазоном температур
PM-7200-2MST4TX
код: PM-7200-2MST4TX
28 929грн
У корзину
Модуль 4 x 10 / 100BaseTX, 2 x 100BaseFX (багатомодове оптоволокно)
EDS-308-S-SC-T
код: EDS-308-S-SC-T
29 555грн
У корзину
Комутатор 7 x 10/100BaseTX, 1 x 100BaseFX (одномодове оптоволокно), з розширеним діапазоном температур
EDS-316
код: EDS-316
29 735грн
У корзину
Комутатор 16 x 10/100BaseTX
EDS-408A
код: EDS-408A
30 541грн
У корзину
Керований резервований Ethernet комутатор початкового рівня з 8 10 / 100BaseT(X) портами, від 0 до 60°C
EDS-308-SS-SC
код: EDS-308-SS-SC
37 258грн
У корзину
Комутатор 6 x 10 / 100BaseTX, 2 x 100BaseFX (одномодове оптоволокно)
EDS-316-S-SC-T
код: EDS-316-S-SC-T
49 438грн
У корзину
Некерований Ethernet комутатор з 15 10 / 100BaseT (X) портами, 1 single mode 100BaseFX портом (SC з'єднувач), - 40 до 75°C
Бренди
Дивитися все >
Назад
Вперед
Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість