комплексна установка ІТ - обладнання під ключ

Комплексна послуга з підбору і допомоги в закупівлі необхідного обладнання, установки, налаштування та підтримки нової та існуючої IT-інфраструктури для бізнесу, що зможе відразу працювати на повну силу після прийому роботи.

 

 

Мережевий комутатор (він же - світч) являє собою один з елементів мережевого обладнання, який забезпечує з'єднання декількох вузлів, які формують комп'ютерну мережу. Основна відмінність від концентратора полягає в тому, що свитч відправляє дані одержувачу. І цю функцію можна вигідно використовувати, обмеживши передачу даних в сегменти мережі, яким не потрібна ця інформація. Тим самим Ви підвищите швидкість роботи, а також рівень безпеки локальної мережі.

Купити інтернет комутатор в Києві - це просто! Компанія Itel LTD пропонує Вам мережеве обладнання від провідних світових виробників, з гарантією, а також доставкою по Києву та Україні.

Основне про принципи роботи, а також про види комутаторів

Кожен свитч містить в своїй пам'яті дані про адреси, які відповідають порту даного пристрою. Ці дані закладаються в спеціальну таблицю МАС. В ході роботи комутатор постійно проводить аналіз проходять через нього даних, а також визначає МАС-адреса відправника. Бувають випадки, коли немає інформації про МАС-адреса одержувача. У таких ситуаціях пристрій буде дублювати дані на все інтерфейси.

Всі комутатори, можна розділити на дві великі групи, названі нижче.

Керовані. Функціонують в автоматичному режимі, але, при необхідності, мережевий адміністратор завжди може коригувати роботу даного пристрою, використовуючи протоколи мережевого управління.

  1. Такі пристрої завжди мають задану систему налаштувань, що дозволяє підібрати оптимальний режим роботи для Вашої мережі.
  2. Некеровані. Такі пристрої функціонують строго за заданою схемою, і внести будь-які зміни в неї просто неможливо. Ця особливість має як позитивні, так і негативні сторони. До плюсів можна віднести низьку вартість обладнання, зручність використання в домашніх мережах, а також відсутність необхідності ручних налаштувань. Комутаторів, сьогодні існує дуже багато і є ще один варіант класифікації даних пристроїв. Їх також поділяють залежно від того, на якому рівні вони функціонують.

Першим вважається фізичний рівень, на якому таке обладнання виконує виключно роль концентраторів. Вони працюють тільки зі вступниками електричними імпульсами (ні з даними!). Такі моделі не користуються популярністю на увазі обмежених функціональних можливостей.

Другим вважається канальний рівень, на якому даний вид обладнання здатний до взаємодії з фреймами. Але такі пристрої ще не можуть розрізняти IP-адреси. Все некеровані комутатори працюють на другому рівні. Але і деякі керовані пристрої також функціонують на канальному рівні.

Третій рівень є мережевим. Придбати комутатор мережевого рівня - значить придбати пристрій, який здатний підтримувати ряд протоколів мережевого управління (IPv4, IPv6, IPsec і інші), розрізняти IP-адреси, виконувати установку мережевих з'єднань. Але це далеко не всі можливості даного обладнання. До третього рівня відносяться тільки керовані комутатори.

Четвертий рівень - транспортний. Такі пристрої вже мають ряд інтелектуальних функцій, підтримують роботу з додатками. Це самі високотехнологічні моделі даного виду мережевого обладнання.

Вартість комутаторів

Комутатори, ціни в Україні - потрібну інформацію Ви зможете знайти на сайті компанії Itel LTD. У нас Ви можете не тільки купити, але і протестувати, а також взяти в оренду необхідне Вам мережеве обладнання. Наші фахівці завжди раді надати Вам консультативну допомогу, а також інформаційну підтримку.

Замовити комутатор для інтернету в Києві - це просто. Для цього необхідно лише переглянути каталог нашої продукції, зробити вибір і оформити замовлення. Після чого ми в найкоротші терміни надамо Вам якісне мережеве обладнання.

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість