комплексна установка ІТ - обладнання під ключ

Комплексна послуга з підбору і допомоги в закупівлі необхідного обладнання, установки, налаштування та підтримки нової та існуючої IT-інфраструктури для бізнесу, що зможе відразу працювати на повну силу після прийому роботи.

Топ товарів
DS2422+
код: DS2422+
81 400грн
У корзину
Synology DiskStation DS2422+ з 12 відсіками
хіт!

 

Система зберігання даних (СГД) являє собою спеціалізоване обладнання з програмним забезпеченням, основними функціями якого є:

  1. Забезпечення надійного збереження значних масивів інформації;
  2. Надання гарантованого доступу до збереженої інформації.

Чому виникає потреба в СГД?

в даний час щохвилини зростають обсяги різного роду інформації, яка обробляється, а також зберігається. Неухильно зростає вартість унікальної інформації, зростають її обсяги і, отже, витрати зацікавлених в її збереженні осіб (компаній). Далі виникає необхідність розробляти СГД, а також шукати шляхи розвитку економічної вигоди даних систем. Адже всі зацікавлені в зниженні витрат енергоресурсів, витрат на сервісне обслуговування, а також вартості самого обладнання.

Купити систему зберігання інформації & ndash; це розумне рішення при веденні будь-якого бізнесу. Можливість довгострокового зберігання інформації, доступу до даних, управління інформацією-все це є необхідними умовами при веденні будь-якого бізнес-процесу. А ось втрата інформації, ще й безповоротна, може привести до самих плачевних наслідків. Щоб уникнути таких втрат і були створені СГД.

 

Про сфери застосування даних пристроїв

СГД сьогодні стали вже настільки популярні, що використовуються практично повсюдно. Можемо виділити три основні сфери застосування цих пристроїв.

  1. Бізнес. Важливість СГД для даної сфери діяльності вже була обговорена вище. 
  2. Державний сектор. Тут кількість інформації також стрімко зростає. Поступово даний сектор переходить на електронний документообіг. Тобто, без надійних СГД тут обходитися було б просто нерозумно. 
  3. Застосування в приватних інтересах. Фотографії, відео, документи – у кожного з нас є дійсно цінна інформація, яку ми зацікавлені зберегти. Саме з цією метою ви можете успішно використовувати СГД.

Системи зберігання даних в Києві доступні кожному. За Вами слід лише вибір надійного постачальника такого обладнання. Адже ви будете довіряти цій системі дійсно важливу інформацію, і напевно зацікавлені в тому, щоб зберегти її на довгі роки. Пропонуємо вам розглянути каталог нашої продукції. У нас ви знайдете кращі СГД за цілком прийнятними цінами. Крім того, ми завжди гарантуємо нашим покупцям високу якість товару, що купується, адже ми працюємо тільки з кращими виробниками.

Купити СГД системи зберігання даних в Києві – легко, слід просто звернутися до нас, в компанію Itel LTD. Крім того, наші фахівці обов'язково проконсультують Вас і допоможуть підібрати оптимально підходящу вам модель. Ви можете придбати наші товари не тільки в Києві. Ми працюємо по всій Україні, щодня постачаючи українців дійсно якісним мережевим обладнанням.

Системи зберігання інформації, ціна, яка вам порадує – все це ви знайдете в каталозі товарів компанії Itel LTD. Телефонуйте нам, ми чекаємо ваших замовлень!

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість