Фільтр по параметрам
Ціна
Бренд
Комплексна установка обладнання

Комплексна установка  обладнання

Провідні світові виробники

Провідні світові виробники

Безкоштовна консультація від досвідчених фахівців

Безкоштовна консультація від досвідчених фахівців 

IP телефонія

Міні IP АТС

Фільтри
Сортування
UCM6202
11 900грн
У корзину
Міні IP АТС, що підтримує IP PBX пристрої, 2 FXO порту, 2 FXS порту
UCM6204
15 960грн
У корзину
Міні IP АТС, що підтримує IP PBX пристрої, 4 FXO порту, 2 FXS порту
UCM6208
26 880грн
У корзину
Міні IP АТС, що підтримує IP PBX, 8 FXO порту, 2 FXS порту
UCM6510
57 400грн
У корзину
IP-АТС Grandstream UCM6510
Бренди
Дивитися все >
Назад
Вперед

 

 

IP-телефонія - це сучасна альтернатива традиційного телефонного зв'язку. Зв'язок між абонентами забезпечується за допомогою мережевого протоколу. Відпадає необхідність в дорогих роботах по прокладанню телефонного кабелю. Цілком достатньо пристрої, званого IP (айпі) АТС, або IP-телефоном.

Інноваційні засоби зв'язку стають все більш популярними серед цього обладнання. Ось основні переваги, які спонукають купити міні АТС в Києві.

 • Зменшення витрат по мобільному зв'язку, а також на дзвінки по місту (це стосується не тільки внутрішньоміських, але і міжміських, і міжнародних дзвінків).
 • З'єднання робочих місць, територіально віддалених один від одного. Таким чином, є можливість для створення робочої мережі, незалежно від видалення.
 • Відсутність прив'язки до певних телефонних номерів. Досить єдиного номера телефону (як то кажуть, «на всі випадки життя»).
 • Економія коштів на утримання внутрішньої мережі. Вигідно купити міні АТС, ціна в Києві на яку досить швидко окупиться.
 • Можливість відстеження історії і статистики дзвінків.

Функції

Купити IP міні АТС в Україні можна без проблем. Цей вид зв'язку існує відносно давно, і споживачі змогли оцінити його переваги.

Сучасна IP-АТС має величезну кількість функціональних можливостей. Особливо популярний цей вид зв'язку на підприємствах малого та середнього бізнесу. Є можливість при відносно невеликих фінансових витратах оптимізувати організацію роботи. Є можливість для з'єднання робочих місць, що знаходяться в різних частинах міста, з головним офісом. Ваш працівник може перебувати поза основним робочим місцем та, одночасно з цим, бути об'єднаним в телефонну мережу підприємства. А це - один з чинників для ефективної і злагодженої роботи. Ось далеко не повний перелік функціональних можливостей міні-АТС.

 • Можливість швидкого перенаправлення або передачі виклику. Ця функція - одна з часто використовуваних.
 • Зв'язок в режимі конференції, коли до розмови підключено кілька людей. Особливо ця функція затребувана на великих підприємствах, де нерідко виникає необхідність екстрених нарад. При цьому можливе використання різних телефонних ліній: як зовнішніх, так і внутрішніх.
 • Можливість повторного з'єднання. Використовується в тому випадку, коли потрібний номер виявляється довгий час зайнятим, і додзвонитися в автоматичному режимі ніяк не можна. Повторно набирати номер не потрібно: «розумна» програма набирає необхідний номер в автоматичному режимі.
 • Записна книжка. У неї вносять найбільш часто використовувані номери. При внесенні того чи іншого номера в книжку, досить набрати скорочений номер, який включає всього три цифри.
 • Виклик під час розмови. Це звуковий сигнал, за допомогою якого ви дізнаєтеся, що вам дзвонять, коли лінія зайнята. При необхідності, ви зможете перемикатися на цей виклик або дати абоненту швидку відповідь.
 • Як переадресовувати дзвінки на мобільний або стаціонарний міський телефон.
 • Робота в нічному режимі: переадресація дзвінків на факс, автовідповідач або телефони відповідальних осіб.

Крім основних можливостей, обладнання має ряд допоміжних опцій: функція гучного зв'язку, годинник, будильник, повідомлення про те, що трубка покладена невірно.

Компанія компанії Itel LTD пропонує замовити mini IP АТС за привабливими цінами. Наші фахівці допоможуть вам з підключенням, настроюванням і запуском обладнання, дадуть відповідь на всі питання, пов'язані з його придбанням.

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість