Фільтр по параметрам
Ціна
Бренд
Комплексна установка  обладнання

Комплексна установка  обладнання

Провідні світові виробники

Провідні світові виробники

Безкоштовна консультація від досвідчених фахівців

Безкоштовна консультація від досвідчених фахівців 

Конвертори інтерфейсів

Фільтри
Сортування
TCC-80
код: TCC-80
1 678грн
У корзину
Перетворювач інтерфейсів RS - 232 в RS-422/485 з живленням від RS-232
UPort 1110
код: UPort 1110
1 681грн
У корзину
1-портовий перетворювач USB в RS-232
NE-4110S
код: NE-4110S
1 843грн
У корзину
Вбудований перетворювач rs-232 в Ethernet з мережевим роз'ємом RJ45
MiiNePort E1
код: MiiNePort E1
2 008грн
У корзину
Ультракомпактний вбудований 1-портовий перетворювач Serial-To-Ethernet (TTL)
UPort 1130
код: UPort 1130
2 558грн
У корзину
1-портовий перетворювач USB в RS-422/485
TCC-80I
код: TCC-80I
2 640грн
У корзину
Перетворювач інтерфейсів RS - 232 в RS-422/485 з живленням від RS-232
UPort 1150
код: UPort 1150
2 998грн
У корзину
1-портовий перетворювач USB в RS-232/422/485
IMC-21-S-SC
код: IMC-21-S-SC
7 398грн
У корзину
Індустріальний Медіаконвертор 10 / 100BaseT (X) в 100BaseFX, від -10 до 60°C, single mode, SC оптичний з'єднувач
MGate MB3180
код: MGate MB3180
7 893грн
У корзину
1-портовий перетворювач Modbus RTU/ASCII (RS-232/422/485) в Modbus TCP
TCF-142-S-ST
код: TCF-142-S-ST
8 855грн
У корзину
Конвертор RS-232/422/485 в St оптику Single mode, робоча температура від 0 до 60°C
IMC-101-S-SC
код: IMC-101-S-SC
10 203грн
У корзину
Індустріальний 10/100BaseT(X) to 100BaseFX Медіаконвертор, single mode, SC оптичний з'єднувач
UPort 1610-8
код: UPort 1610-8
10 203грн
У корзину
USB HUB 8 портів RS-232 Serial Hub
UPort 1610-16
код: UPort 1610-16
19 058грн
У корзину
USB HUB 16 портів RS-232 Serial Hub
TRC-190-AC
код: TRC-190-AC
19 498грн
У корзину
Rack шасі, 2u, одне джерело від 100 до 240 VAC з 19 слотами на передній панелі
IMC-P101-M-SC-T
код: IMC-P101-M-SC-T
19 553грн
У корзину
PoE Індустріальний 10/100BaseT(X) в 100BaseFX Медіаконвертор, multi-mode порт з SC з'єднувачем, температура від -40 до 75°C
MGate 5114
код: MGate 5114
20 158грн
У корзину
Однопортовий Modbus / IEC101 в iec104 шлюз, робоча температура від 0 до 60°C
MGate 4101I-MB-PBS
код: 4101I-MB-PBS
23 815грн
У корзину
1-портовий перетворювач Modbus RTU / ASCII в PROFIBUS в промисловому виконанні з ізоляцією 2 кВ
UPort 1650-16
код: UPort 1650-16
26 400грн
У корзину
16-портовий перетворювач USB в RS-232/422/485
A52/DB9
код: A52/DB9
Ціна за запитом
У корзину
Перетворювач інтерфейсів RS - 232 в RS-422/485, роз'єм DB9
A53/DB9
код: A53/DB9
Ціна за запитом
У корзину
Перетворювач інтерфейсів RS - 232 в RS-422/485 з ізоляцією 2 КВ, роз'єм DB9
Бренди
Дивитися все >
Назад
Вперед
Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість