Назад

Aruba анонсувала інтелектуальні Wi-Fi точки доступу з підтримкою 802.11ac

20.06.2013

21 травня 2013 року компанія Aruba Networks представила лінійку бездротових точок доступу 220 Series, що підтримують стандарт 802.11 ac. AP - 224 і AP-225 об'єднують гігабітний Wi-Fi, можливість роботи в середовищах з високою щільністю пристроїв і функцію управління додатками. У поєднанні з технологією ClientMatch нова лінійка дозволяє задовольнити нагальні потреби підприємств і створити робоче місце нового покоління.

Сьогодні перед IT відділеннями стоять проблеми неймовірної кількості пристроїв, підключених до корпоративних мереж, і їх все зростаючої щільності. На додаток до цього, ІТ адміністратори стикаються зі "складними" клієнтами, які не підключаються до кращої бездротової точки доступу автоматично, що виливається в нестійкість і більш низьку швидкість з'єднання. Крім того, важливі бізнес-додатки, наприклад UCC, захищені шифруванням і не можуть бути ідентифіковані Wi-Fi мережами, внаслідок чого практично неможливо гарантувати прозорість і максимальну якість роботи. Хоча новий стандарт був розроблений для забезпечення більш високої пропускної здатності і збільшення кількості пристроїв в мережі, без оптимізації способу підключення клієнтів до Wi-Fi технологія 802.11 ac буде працювати не краще своєї попередниці 802.11 n.

Технологія ClientMatch для» складних " клієнтів

Aruba AP - 224 і AP-225 з підтримкою новітнього стандарту надають можливість врегулювати всі перераховані вище проблеми. З технологією ClientMatch» складні " клієнти завжди підключаються до найбільш продуктивної бездротової точки доступу, при цьому для всіх мобільних пристроїв у WLAN забезпечується стабільна робота. Використовуючи моделі 220 Series, що пропонують унікальну функцію ClientMatch і безпрецедентну прозорість додатків, підприємства можуть оптимізувати розміри своїх мереж шляхом ліквідації настільних телефонів та іншого дротового обладнання. Результатом цього стане робоче місце нового покоління, яке відповідає потребам користувачів і дозволяє скоротити витрати на ІТ на цілих 76%.

Моделі серії спеціально розроблені для реалізації технології 802.11 ac, забезпечуючи організаціям економію часу і витрат. На відміну від модульних Wi-Fi точок доступу, вони споживають набагато менше електроенергії, а також можуть працювати в режимі енергозбереження. Остання функція дозволяє підприємствам відстрочити заміну існуючих комутаторів і уникнути необхідності в проведенні дорогих робіт у зв'язку з оновленням обладнання під час розгортання WLAN. З пропускною здатністю 1.75 Гбіт/с (а також 1.9 Гбіт/с для пристроїв, що підтримують технологію TurboQAM від Broadcom) моделі даної лінійки можуть працювати з високощільними середовищами, що дуже актуально для корпорацій. Бездротові точки доступу 220 Series володіють унікальною функцією агрегації каналів на 2 портах Gigabit Ethernet для забезпечення максимальної швидкості в обох діапазонах частот. На додаток до цього, вони за розміром менше інших Wi-Fi точок доступу, що прискорює їх установку; вони використовують 2 радіомодуля замість 3, що робить їх менш дорогими.

Безпрецедентна прозорість голосових, відео та UC додатків

Бездротові точки доступу AP - 224 і AP-225 пропонують ряд функцій для управління UCC додатками, що працюють в режимі реального часу, таких як Microsoft Lync. Оскільки зазвичай вони шифруються, Wi-Fi мережі не можуть розрізняти, а значить пріоритезувати чутливий до затримок трафік, зокрема голосові та відеопотоки. Для прискорення ідентифікації моделі Aruba 220 Series витягують відомості про якість дзвінків з нового API від Microsoft під назвою Lync Diagnostics і об'єднують їх з даними про стан мережі. Серед них MOS бали, QoS звітність, якість з'єднання під час дзвінка, джиттер, час затримки при передачі пакета і ін.в результаті забезпечується можливість пріоритезації, повна прозорість, швидке знаходження причин помилок, а також більш високу зручність використання.

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість