Назад

Aruba вперше представила зовнішні Wi-Fi точки доступу з підтримкою 802.11ac

13.02.2014

11 лютого 2014 року компанія Aruba Networks, провідний у світі виробник бездротового мережевого обладнання нового покоління, вперше презентувала гігабітні Wi-Fi рішення для зовнішнього розміщення з підтримкою малих сот. AP - 274 та AP-275 призначені для великих підприємств, університетських кампусів, великих курортів, відкритих / закритих торгових центрів та інших громадських місць.

У зв'язку зі збільшенням кількості мобільних пристроїв з підтримкою Wi-Fi потреба у високопродуктивних бездротових мережах різко зросла. Аналітична компанія Dell'oro Group прогнозує, що до 2018 року кількість зовнішніх точок доступу зросте приблизно на 146%. На сьогоднішній день організації, які хочуть розгортати бездротові мережі на відкритому повітрі змушені жертвувати продуктивністю, простотою установки, гнучкістю або естетизмом. У той час як на ринку представлені рішення, які володіють тільки деякими з перерахованих характеристик, Aruba поєднує їх все.

Непримітний дизайн зливається з середовищем

Освітні установи та підприємства, які обслуговують широку громадськість, мають суворі вимоги щодо дизайну та форм-фактора. Бездротові точки доступу з великими антенами, відкритими кабелями і великогабаритними корпусами не допускаються до використання в багатьох організаціях і муніципалітетах. Aruba розробила міцний компактний корпус без зовнішніх антен або відкритих кабелів. Результатом постало рішення, яке помітно не більше ніж сучасна камера відеоспостереження.

Гігабітні швидкості для бізнесу

Існуючі бездротові точки доступу корпоративного класу розроблені на основі 802.11 n – технології попереднього покоління. У той час як їх пропускної здатності достатньо для базового підключення, для сучасних підприємств і громадських місць потрібен гігабітний Wi-Fi. Серія Aruba 270 сумісна з новими мобільними пристроями 802.11 ac, забезпечує роботу чутливих до продуктивності додатків і обслуговування середовищ з підвищеною щільністю пристроїв. Моделі не обмежуються пристроями 802.11 ac і надають втричі більшу швидкість для клієнтів 802.11 n. технологія ClientMatch дозволяє зберегти стабільну передачу даних при переміщенні від однієї точки доступу до іншої.

Спрощена установка для швидкого розгортання

Ахіллесовою п'ятою багатьох зовнішніх бездротових точок доступу є складність і дорожнеча установки. Організаціям необхідно не тільки прокласти безліч відкритих кабелів, але також використовувати складні монтажні кронштейни і живлення від мережі 220 В для запуску елементів нагрівання і вентиляторів. Додаткові вимоги до інсталяції збільшують тривалість розгортання і витрати. Серія Aruba 270 спрощує установку завдяки вбудованим антен і підтримки отримання живлення по PoE і від мережі 220 В.в результаті, моделі надають можливість скоротити час установки до 75%.

Висока гнучкість для будь-яких середовищ

Головною проблемою в експлуатації будь-якої зовнішньої бездротової точки доступу є її здатність витримувати постійне випадання опадів, високу вологість і екстремальні температури. Багатьом WLAN вендорам потрібні вентилятори для охолодження і нагрівальні елементи для запобігання збоїв обладнання. Моделі Aruba 270 спеціально спроектовані для роботи в найбільш суворих умовах, можуть витримувати максимально високі / низькі температури і постійну вологість, повністю герметичні, щоб уникнути забруднення. Відсутність вентиляторів, рухомих частин або нагрівальних елементів усуває можливість збою цих допоміжних компонентів.

Раніше компанія Aruba представила інтелектуальні Wi-Fi точки доступу 802.11 ac для внутрішнього розміщення.

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість