Назад

Безкоштовна програма сертифікації Fortinet Network Security Expert

27.02.2017

 

Компанія Fortinet, що спеціалізується в області кібербезпеки, буде безкоштовно навчати і сертифікувати IT-фахівців за програмою Network Security Expert (NSE).

1 рівень програми NSE вже доступний для громадськості і, як очікується, 2 і 3 рівні курсів будуть доступні в другому кварталі 2017 року.

За словами Кен Се( Ken Xie), засновника, голови правління і генерального директора компанії Fortinet, зараз перед обличчям все більш ворожих загроз, компанії все більше інвестують кошти в інфраструктуру кібербезпеки, але часто забувають про фахівців, які обслуговують дане середовище.

В якості лідера галузі, компанія Fortiner вважає за необхідне сприяти розвитку і безперервного навчання в області кібербезпеки. Відкриття Програми NSE розширює доступ до освітніх ресурсів і створює нові можливості для фахівців у сфері IT-безпеки, чиї навички мають вирішальне значення для забезпечення подальшого зростання цифрової економіки.

 

Курси NSE призначені для власних співробітників Fortinet, партнерів і кінцевих користувачів. Сама програма має багаторівневий навчальний план, який охоплює все: починаючи з основ кібербезпеки і загального контексту до передових стратегій здійснення IT-безпеки і технічних концепцій. На сьогоднішній день більше 50000 фахівців вже мають сертифікат NSE.

За навчальним планом NSE 1 охоплює основи безпеки мережі та забезпечує історичний контекст ринку cybersecurity. NSE 2 деталізує рішення в області безпеки, що використовуються для вирішення проблем, викладених в NSE 1. NSE 3 забезпечує більш глибоке занурення в передові продукти безпеки і можливостей, використовуваних для захисту від конкретних загроз і векторів атаки. 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість