Назад

Fortinet представила міжмережевий екран нового покоління FortiGate-3600C

07.02.2013

 

22 січня 2013 року компанія Fortinet запустила в продаж FortiGate-3600c, нову модель серії міжмережевих екранів наступного покоління. Багатофункціональний брандмауер пропонує великим підприємствам і системним інтеграторам найбільш досконале пристрій мережевої безпеки в індустрії.

"Сьогодні, коли складні просунуті атаки стають нормою, велику важливість набуває консолідація роботи додатків безпеки для забезпечення максимальної прозорості трафіку,» – зауважує Джон Грейді, старший аналітик в компанії IDC. "Однак організаціям потрібно використовувати платформи, які не тільки надають необхідні захисні функції, але і мають розумну сукупну вартість володіння,» – вважає він.

Новий брандмауер оснащений FortiOS 5, найпотужнішою операційною системою в світі, і реалізує наступні можливості:

  • Підвищений контроль над мережею, пристроями та користувачами;
  • Інтегрований захист, що включає міжмережевий екран, IPS, Управління додатками і функції VPN для аналізу поведінки користувачів і пристроїв;
  • Оптимізована продуктивність для будь-якого Користувацького середовища.

Користувач ідентифікується за допомогою різних методів аутентифікації, включаючи одноразовий вхід в систему. Комп'ютер, планшет або смартфон цієї людини можуть розпізнаватися за допомогою агентської або безагентської технології. Озброївшись даною інформацією, машина має можливість прийняти більш зважене рішення, грунтуючись на поведінці індивідуума або пристрою.

Fortinet FortiGate - 3600c має пропускну здатність міжмережевого екрану до 60 Гбіт/с і підтримує до 28 млн.одночасних з'єднань в секунду. Модель має 12 портів 10 Gigabit Ethernet, 16 портів Gigabit Ethernet і 2 порти управління Gigabit Ethernet, що надають максимальну гнучкість розгортання.

Брандмауер FortiGate - 3600c призначений для великих підприємств, центрів обробки даних, університетських кампусів і бездротових мереж. Платформа повністю інтегрована з FortiManager і FortiAnalyzer, забезпечуючи централізоване управління і звітність.

"FortiGate - 3600c буде ідеальним рішенням для великих організацій, яким потрібна прозорість і контроль над тисячами додатків, користувачів і пристроїв, що функціонують в їх мережевій інфраструктурі,» – вважає Патрік Бедвелл, заступник головного маркетолога в компанії Fortinet. "Новинка оснащена функціоналом міжмережевого екрану наступного покоління і зробила прорив по співвідношенню ціна / якість. Не менш вражаючою є гнучкість нової платформи, завдяки чому модель може використовуватися як комплексний пристрій безпеки для великих розподілених підприємств. Крім того, брандмауер забезпечує найвищу пропускну здатність для задоволення все зростаючим вимогам сучасних середовищ,» – зазначає він.

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість