Назад

Fortinet представила пристрої підвищеної міцності FortiGate Rugged 60F SD-WAN для операційних технологічних середовищ

14.07.2021

 

Fortinet оголосила про випуск FortiGate Rugged 60F і FortiGate Rugged 60F з вбудованими міжмережевими екранами нового покоління C LTE, перших в галузі захищених пристроїв SD-WAN, створених для роботи в середовищах операційних технологій (OT). Ці нові версії підвищеної міцності платформи FortiGate, розроблені для розгортання на безмежних об'єктах, дозволяють легко впроваджувати провідне в галузі рішення Secure SD-WAN компанії Fortinet в таких галузях, як комунальне господарство та енергетика, виробництво і транспорт. Там, де це було неможливо раніше.

"Конвергенція Від та ІТ змінює спосіб ведення бізнесу в багатьох організаціях, а також створює нові ризики для безпеки. Вкрай важливо, щоб організації від впроваджували мережеві рішення, засновані на безпеці, які забезпечують надійне з'єднання навіть у віддалених і суворих умовах. Платформа FortiGate Rugged 60F забезпечує безпечний SD-WAN, дозволяючи власникам систем OT впевнено використовувати цифрові інновації, забезпечуючи при цьому безпечну і безперервну роботу. Fortinet прагне зробити Secure SD-WAN доступним для всіх периметрів і вертикалей мережі",-сказав Джон Меддісон, перший віце-президент відділу маркетингу продуктів і рішень компанії Fortinet.

Фундаментальні зрушення відбуваються в способах генерації та збору даних в операційних середовищах. У таких галузях, як виробництво, електроенергетика та комунальні послуги, Нафтогазова та інша важлива інфраструктура, їх розподілені місця традиційно покладалися на дорогі орендовані лінії або канали MPLS для забезпечення безпечного та надійного зв'язку. SD-WAN стає сучасним рішенням для організацій ОТ, що дозволяє поліпшити взаємодію з користувачем, спростити управління і знизити сукупну вартість володіння, але для впровадження цієї технології потрібно рішення, що відповідає конкретним вимогам середовищ ОТ, включаючи простір, потужність, безпеку та екологічні вимоги.

Щоб вирішити унікальні проблеми організацій від, Fortinet випускає FortiGate Rugged 60F і FortiGate Rugged 60F з вбудованим LTE, версії серії FortiGate 60 підвищеної міцності, найшвидшого і потужного пристрою Secure SD-WAN для настільних ПК. Цей міжмережевий екран наступного покоління став бестселером-продано понад 1,65 мільйона одиниць по всьому світу. Платформа Fortigate Rugged 60F-це перший у своєму роді пристрій, який надає наступні функції для підтримки середовищ OT при безпечному і надійному розгортанні SD-WAN.

  • Компактність: Fortigate Rugged 60F поєднує в собі кращу в галузі SD-WAN, розширену маршрутизацію і безпеку міжмережевого екрану нового покоління в одному компактному форм-факторі, що дозволяє розгортати його в середовищах з обмеженим простором. Це дає додаткову перевагу у вигляді зниження витрат і спрощення операцій для мережевих аналітиків.
  • Гнучкий монтаж і харчування: FortiGate Rugged 60F розроблений спеціально для розгортання на невеликих майданчиках ОТ, де потрібні інші варіанти монтажу і харчування, ніж в традиційних комутаційних кімнатах.
  • Міцний: Fortigate Rugged 60F спеціально розроблений для роботи в суворих умовах навколишнього середовища, таких як екстремальні температури, електромагнітні перешкоди, висока вологість і екстремальна або постійна вібрація.
  • Вбудоване З'ЄДНАННЯ LTE: для віддалених розташувань FortiGate Rugged 60F поставляється з опцією вбудованого LTE, щоб забезпечити додаткову можливість підключення до WAN, а також спростити розгортання і експлуатацію.

Платформа FortiGate Rugged 60F не тільки є єдиним пристроєм Secure SD-WAN, сертифікованим для використання в операційних середовищах, але і забезпечує найвищу в галузі безпеку і продуктивність мережі. Платформа Fortigate Rugged 60F, заснована на запатентованому Fortinet SOC4 SD-WAN ASIC, забезпечує захист з малою затримкою, включаючи розшифровку SSL і більш високий масштаб IPsec VPN, а також інтегровані можливості SD-WAN, якими керує інтуїтивно зрозумілий оркестратор SD-WAN від Fortinet. Рішення Fortinet також підтверджено галузевими тестами. Fortinet була названа лідером як в Gartner Magic Quadrant for Network Firewalls, так і в Gartner Magic Quadrant for WAN Edge Infrastructure . Новітні пристрої підвищеної міцності Fortinet також спираються на 20-річний досвід роботи в галузі, пропонуючи рішення, які відповідають унікальним потребам, вимогам і обмеженням середовища операційних технологій.

Fortinet пропонує мережевий підхід до SD-WAN, заснований на безпеці, об'єднуючи мережу і безпеку в єдине рішення Secure SD-WAN з централізованою оркестровкою. У поєднанні з Fortinet Security Fabric це дає клієнтам єдине рішення, що охоплює всю конвергентну мережу IT-OT, щоб закрити прогалини в безпеці OT, забезпечити повну видимість і спростити управління. Вся лінійка продуктів FortiGate забезпечує контроль кібербезпеки і прозорість мереж OT. Версія підвищеної міцності розширює ці можливості і може бути розгорнута на нафтових вишках, електричних підстанціях, складальних лініях, морських вантажах і в інших суворих умовах.

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість