Назад

Гарантійний сервіс від QNAP

14.07.2021

Глобально QNAP пропонує своїм клієнтам 4 рівня гарантійної підтримки, з яких перші два рівні доступні в країнах СНД, в тому числі в Україні:

  • Стандартна гарантія-безкоштовна підтримка і заміна всього пристрою або окремо вилучених несправних деталей. Стандартна гарантія вступає в силу в момент придбання QNAP NAS. (2 роки на домашні / Soho мережеві сховища, 3 роки на молодші моделі для корпоративного сегмента і 5 років на старші моделі для корпоративного сегмента).
  • Розширена гарантія-має на увазі ідентичний сервіс стандартної гарантії. Користувач може придбати розширену гарантію із загальним терміном гарантійного обслуговування до 5 років. Покупку розширеної гарантії можна купити разом з придбанням QNAP NAS або протягом 9 місяців з моменту покупки QNAP NAS. Умови стандартної гарантії на конкретну модель і доступні варіанти розширеної гарантії можна перевірити за цим посиланням: https://www.qnap.com/service/product-warranty/en/
  • Розширена Заміна-Заміна відправляється протягом 48 годин після підтвердження заміни, доступна до покупки протягом 30 днів з моменту придбання QNAP NAS.
  • Обслуговування на місці-Діагностика та заміна несправних деталей або QNAP NAS. Послуга надається QNAP або авторизованим сервіс центром.

Що залишився термін гарантії вашого QNAP NAS можна дізнатися за адресою https://www.qnap.com/en/rma-service/ .

Тут ви також можете дізнатися, чи можна придбати розширену гарантію та інші деталі, що стосуються сервісу вашого QNAP NAS.

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість