Назад

Grandstream - кращий продукт IP-телефонії 2017

08.02.2017

 

1 лютого 2017 року компанія Grandstream Networks оголосила, що серія IP-телефонів GXP1700, яка позиціонується як Mid-range клас, отримала премію року «кращий продукт IP-телефонії». Удостоїться такої премії можуть тільки найбільш інноваційні та високоякісні продукти IP-телефонії на торішньому ринку.

IP-телефони даної серії були розроблені спеціально для зростаючого бізнесу. Ці стильні телефони мають більшість функцій корпоративного класу, при цьому ціна даних апаратів залишається більш ніж прийнятною, ближче до бюджетного класу.

Серія GXP1700 включає в себе три моделі-GXP1760, GXP1780 і GXP1782. Що характерно, нові апарати виходять не на заміну застарілим моделям, а розширюють і так немаленьку продуктову лінійку IP - телефонів Grandstream.

"Мені дуже приємно пов'язувати Grandstream з премією продукт Року 2017. Я завжди був вражений їх прагненням до досконалості та інновацій", - заявив генеральний директор TMC (Technology Marketing Corporation). "На думку наших шановних суддів, серія GXP1700 виявилася одним з кращих рішень для IP-комунікацій, доступних на ринку. Я з нетерпінням чекаю продовження інновацій від Grandstream"»

Переможці 2017 року «Продукт року Інтернет телефонії "були представлені в січневому випуску журналу" INTERNET TELEPHONY»

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість