Назад

Компанія ZyXEL представила переносний Wi-Fi маршрутизатор NBG2105

20.02.2013

26 грудня 2012 року в Тайвані компанія ZyXEL презентувала портативний бездротовий маршрутизатор NBG2105. Новинка є ідеальним рішенням для тих, хто часто зупиняється в готелях, де існує тільки дротове з'єднання. Пристрій забезпечує доступ в інтернет користувачам ноутбуків, ультрабуків, ігрових консолей, смартфонів і планшетів.

Модель володіє компактним дизайном і підходить як для ділових людей, так і для простих туристів, яким необхідний легкий і зручний для перенесення маршрутизатор. Використовуючи тільки одне дротове інтернет з'єднання для надання доступу до глобальної мережі відразу декількох пристроїв, новинка забезпечує значну економію коштів бізнесменам і подорожуючим сім'ям.

ZyXEL NBG2105 має три режими функціонування: маршрутизатор, клієнт бездротової мережі і wisp повторювач. Модель дозволяє клонувати MAC адресу і оснащена кнопкою WPS для безпечної роботи. На додаток до цього, NBG2105 забезпечує дротове з'єднання для мобільних пристроїв без вбудованого Ethernet порту, підключаючись до них через USB.

Маршрутизатор, як і інші продукти ZyXEL, володіє ексклюзивною перевагою: в його комплектацію входить настінний USB адаптер з безліччю роз'ємів і кабель micro USB. Цей унікальний набір не тільки надає користувачам максимальну гнучкість роботи, але і знімає проблему зарядки мобільних пристроїв.

NBG2105 автоматично регулює споживання потужності за допомогою визначення стану з'єднання і довжини підключеного Ethernet кабелю. Якщо ніякої активної передачі даних не виявляється, маршрутизатор автоматично переходить в енергозберігаючий режим. При цьому чим коротше кабель, тим більше енергії економить пристрій.

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість