Назад

Новий стандарт рішень безпеки від Fortinet

14.07.2021

 

Не секрет, що щодня з'являються нові більш витончені кіберзагрози, які орієнтовані в першу чергу на кінцевих користувачів, мобільні пристрої, традиційні мережі, хмарні середовища та Інтернет-речей. Деякі з них є абсолютно новими експлойтами, а інші-вже знайомі модифіковані атаки, такі як вимагання та фішинг.

Широке знання про постійно розвивається ландшафті загроз в поєднанні з можливістю швидкого реагування на декількох рівнях є основою для забезпечення ефективного захисту. На додаток до таких речей, як продуктивність, цінність будь-якого рішення безпеки сьогодні залежить від точності та своєчасності його інформації про загрози для виявлення та реагування. Власне, тому, компанія Fortinet внесла зміни в пакети підписок сервісів безпеки.

Основні зміни в підписках безпеки

По-перше, це інтеграція рішень Antivirus і FortiSandbox Cloud в єдиний сервіс Advanced Malware Protection для захисту організацій від відомих і невідомих загроз.

Хоча антивірусні технології залишаються важливою основою для будь-якої стратегії безпеки виявлення відомого шкідливого ПЗ, організаціям також необхідне рішення, призначене для виявлення загроз і атак нульового дня, для яких не існує ще сигнатур і правил протидії. Новий розширений захист від шкідливих програм включає в себе сервіси знешкодження і відновлення контенту (CDR), захисту від вірусних епідемій нульового дня (VOS), домену IP-ботнету і мобільної безпеки.

Друга важлива зміна стосується удосконалення підписки сервісів безпеки Enterprise Bundle, в яку тепер входить захист більше тисячі різних протоколів IC / SCADA. Також були додані сервіси CASB і Security Rating для допомоги організаціям в управлінні політикою безпеки і в пошуку можливих вразливостей.

Крім цього, весь стандарт рішень захисту від Fortinet має 3 види, так званих, бандлів:

  • Advanced Threat Protection – ATP) - опція розширеної гарантії пристроїв Fortinet в режимі технічної підтримки тільки 24х7.
  • Unified Protection ( UTM) - опція розширеної гарантії пристроїв Fortinet в режимах технічної підтримки 24х7 і 8х5.
  • Enterprise Protection-опція розширеної гарантії пристроїв Fortinet в режимах технічної підтримки 24х7 і 8х5.

І, звичайно, деякі служби Fortinet можна придбати окремо від підписок сервісів безпеки.

Таблиця порівняння підписок сервісів безпеки Fortinet

FortiGuard Services & Bundles

Advanced Threat Protection (ATP)

Unified Protection (UTM)

Enterprise Protection

Можна придбати окремо

Industrial Security Service

 

 

+

+

Security Rayting

 

 

+

+

CASB

 

 

+

+

Web Filtering

 

+

+

+

Advanced Malware Protection (Antivirus, FortiSanbox Cloud, Mobile, Botnet, VOS, CDR)

+

+

+

+

IPS

+

+

+

+

Anti-Spam

 

+

+

 

Internet DB

+

+

+

 

IP Reputation

+

+

+

 

Application Control

+

+

+

 

 

Fortinet надає передові рішення для забезпечення безпеки, побудовані на основі високопродуктивної, розширеної автоматизації, економічної ефективності та глибокої інтеграції, які охоплюють як пристрої, так і інфраструктурні екосистеми. У той же час, компанія прагне очолити галузь в дослідженнях загроз, щоб гарантувати підприємствам найвищу ступінь захисту, доступною у всій їх розподіленому середовищі, від мобільних пристроїв до віддалених офісів.

* Всі пристрої FortiGate без підписок працюють в режимі FW з підтримкою VPN. Для використання іншого функціоналу потрібне придбання додаткових підписок сервісів безпеки.

Якщо у вас залишилися питання, ми завжди готові допомогти. Ви можете задати питання через форму зворотного зв'язку або по електронній пошті.

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість