Назад

Новинки Grandstream

30.12.2016

 

Зараз, коли наближається 2017 рік, саме час задуматися над новими бізнес-стратегіями і оновленням Центру бізнес-комунікацій. І для підвищення комунікаційного середовища, компанія Grandstream представила свої новинки.

Система IP АТС. Для того, щоб створити одну потужну інтегровану мережу, вам потрібна система UCM, яка може об'єднати ваші повідомлення. Остання серія IP АТС Grandstream UCM6200 (UCM6202UCM6204UCM6208) є ідеальним рішенням для підприємств будь-якого розміру, в тому числі малих і середніх підприємств, оскільки не вимагає будь-яких ліцензійних збірок. Серія UCM може створити і об'єднати кілька комунікаційних технологій в одній мережі з усіма пристроями, зареєстрованих просто в якості розширень, в тому числі відеоконференцій/дзвінків, аудіо конференц-зв'язку, бездротових телефонів і т.д. дана серія пропонує підприємствам повний список функцій корпоративного пакету. Функції забезпечення аудіо, відео, даних і мобільності дуже прості у використанні і спрямовані на підвищення продуктивності і безпеки.

IP-телефони. Наступним кроком після додавання системи IP PBX, є додавання IP-телефонів до мережі. Grandstream задовольняє вимоги та побажання всіх користувачів: починаючи від варіантів основного, середнього і більш високого класу. Також Grandstream додав бездротової DECT рішення і мультиплатформенні відеотелефони. Наприклад, налаштувати гучність дзвінка можна легко в телефені GXP2170, який призначений для простого управління великою кількістю ліній від однієї кінцевої точки. А GXP1615, з вбудованим PoE, може забезпечити ефективну технологію IP з економічної точки зору.

ATA. У випадку, якщо у вас немає ресурсів для реалізації IP-телефонії в мережі, Grandstream випустив аналогові телефонні адаптери (ATA), щоб перетворити застарілі аналогові технології в VoIP. Новітня HT800 серія, яка включає HT802HT812HT814, дає можливість вибору між 2 і 4 FX портами, в залежності від розміру мережі, яку потрібно перетворити. Ця серія оновлена до потужної технології VoIP і володіє якісною передачею голосу, надійним захистом, автоматизованими варіантами виділення ресурсів, для підвищення продуктивності вашої телефонної системи.

Система HD відеоконференцзв'язку. Для проведення нарад і розширення співпраці, відеоконференцзв'язок просто необхідна, тому що є ключовим компонентом для ефективної комунікації. Grandstream пропонує багатофункціональну систему конференц-зв'язку (кожна серія GVC3200 включає в себе GAC2500) з безпрецедентною гнучкістю і підтримкою безлічі популярних протоколів.

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість