Назад

Synology® представляє DiskStation® DS423+ - універсальне рішення для зберігання даних у компактному корпусі

08.01.2024

Компанія Synology оголосила про випуск 4-дискового накопичувача Synology DiskStation DS423+, останнього в лінійці універсальних рішень для зберігання даних для домашнього офісу та малого бізнесу.

Працюючи під управлінням універсальної операційної системи Synology DiskStation Manager (DSM), DS423+ пропонує комплексні рішення для захисту та управління бізнес-даними, полегшення спільної роботи над документами, забезпечення віддаленого доступу до файлів, а також служить ядром системи відеоспостереження на основі IP-камер - і все це в компактному настільному форматі.

"Новий DS423+ пропонує виняткову цінність для користувачів з обмеженими вимогами до сховища, - говорить Аня Лін (Anya Lin), менеджер по продуктам в Synology. "Він може похвалитися на 21% швидшою індексацією фотографій у порівнянні зі своїм попередником, а також іншими покращеннями продуктивності, і продовжує пропонувати комплексні та надійні функції, на які вже звикли покладатися наші клієнти".

Платформа для зберігання даних для дому та малого офісу
Завдяки максимальній ємності сховища в 72 терабайти, DS423+ ідеально підходить для команд професіоналів і малих підприємств, які хочуть перейти до централізованого зберігання даних або використовувати його в якості периферійного вузла в розподілених середовищах. DSM на DS423+ використовує вдосконалену файлову систему Btrfs для захисту даних від пошкодження і дозволяє користувачам швидко відкотити будь-які ненавмисні або зловмисні зміни за допомогою технології моментальних знімків.

DS423+ оснащений двома легкодоступними слотами M.2 NVMe, які можна використовувати для швидкого кешування флеш-пам'яті або створення томів SSD, не займаючи стандартні відсіки для накопичувачів. Пули SSD ідеально підходять для робочих навантажень, які вимагають низької затримки і високої продуктивності довільного запису, в той час як томи SSD-кешу можуть значно підвищити продуктивність вводу-виводу на повільних жорстких дисках.

Локальне сховище з інтеграцією в хмару
DS423+ забезпечує інтуїтивно зрозуміле керування файлами та спільний доступ до них за допомогою Synology Drive, який поєднує в собі крос-платформний доступ до файлів і конфіденційність, що забезпечується локальним сховищем. Для команд, які працюють віддалено, і компаній, що працюють у кількох місцях, доступна функція синхронізації файлів між сайтами для дзеркального копіювання вмісту між пристроями Synology.

Гібридні хмарні можливості Synology Hybrid Share дають змогу користувачам об'єднати переваги локальних і хмарних сховищ, зберігаючи холодні дані в хмарі, а файли, до яких часто звертаються, кешуючи на локальному пристрої для доступу зі швидкістю локальної мережі.


Центральний вузол резервного копіювання з багаторівневим захистом даних
Щоб уникнути безповоротної втрати цінної інформації, важливо забезпечити постійний захист критично важливих даних від сучасних загроз кібербезпеки. Пакет Active Backup Suite від Synology дозволяє безпечно створювати резервні копії ІТ-інфраструктури, зокрема систем Windows і Linux, віртуальних машин Hyper-V/VMware та облікових записів Microsoft 365/Google Workspace, на DS423+ і легко відновлювати їх у разі потреби.

Компактний сервер відеоспостереження
Synology Surveillance Station - це потужна система керування відео (VMS), яка наразі захищає понад 500 000 об'єктів по всьому світу. Підтримка ONVIF і понад 8 300 перевірених IP-камер означає, що користувачі можуть вибирати пристрої, які найбільше відповідають їхнім вимогам.


Surveillance Station дозволяє легко налаштовувати і керувати до 40 камерами на DS423+ за допомогою сучасного інтерфейсу, що налаштовується. Для розгортання на великих територіях або в декількох будівлях можна накладати плани поверхів і карти Google Maps або OpenStreetMap, щоб максимально підвищити обізнаність про ситуацію.

Surveillance Station дозволяє легко шифрувати, створювати резервні копії та архівувати записи, а також одночасно записувати відео в хмару за допомогою опціонального C2 Surveillance. Surveillance Station має високу масштабованість і підходить для розгортання в будь-яких масштабах - від невеликих підприємств з декількома камерами до масштабних розгортань з тисячами камер в сотнях локацій.

Доступні варіанти ліцензій для Surveillance Station:

Код доступу для підключення 1 камери до Synology Surveillance Station  

Код доступу для підключення 4 камер до Synology Surveillance Station

Код доступу для підключення 8 камер до Synology Surveillance Station

Підключення двох камер та викорстання Surveillance Station вже  входить у вартість сервера.

Доступність
Купити DS423+ Synology можна вже сьогодні. 

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість