Назад

Випущений бездротової Powerline адаптер ZyXEL PLA4231, що підтримує стандарт HomePlug AV500

16.01.2013

14 січня 2013 року провідний виробник телекомунікаційного обладнання компанія ZyXEL Communications представила бездротової адаптер Powerline PLA4231, що забезпечує швидкість проводового з'єднання до 500 Мбіт/с. Пристрій дозволяє не тільки передавати дані, використовуючи можливості існуючої електропроводки, але і розширити бездротове покриття в будинку для задоволення все зростаючих вимог мобільних пристроїв.

Набір Powerline адаптерів є найбільш раціональним рішенням для швидкого підключення до Інтернет в приміщеннях, де прокладати кабелі було б важко. Просто вставте PLA4231 в розетки-і через кілька секунд ви вже зможете користуватися локальною мережею.

Новий бездротовий Powerline адаптер PLA4231 від ZyXEL підтримує стандарт AV500, що забезпечує на 60 % більшу пропускну здатність, ніж у його попередника HomePlug AV200. У поєднанні з функціями QoS новинка пропонує не тільки підвищену продуктивність роботи, але і високу надійність трансляції медіаприкладень-мережевих ігор, потокового відео та аудіо.

Широко відоме зручність роботи з продукцією ZyXEL найбільш повним чином знаходить своє застосування в рішеннях для цифрового будинку. Powerline адаптер PLA4231 інсталюється за допомогою майстра установки для максимально швидкої і легкої організації бездротової мережі. А завдяки наявності кнопки WPS, користувачі одним натисканням можуть включити AES шифрування, щоб захистити конфіденційність переданих даних.

ZyXEL PLA4231 володіє компактним дизайном і виконаний в сліпучо білому кольорі, тоді як різнокольорові світлодіодні індикатори відображають силу сигналу. Клавіша включення / вимикання дозволяє зупинити живлення пристрою, коли воно не використовується, з метою економії Ваших коштів і захисту навколишнього середовища.

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість