Назад

ZyXEL анонсувала рішення на базі малих сот з підтримкою Wi-Fi 802.11ac

24.02.2014

 

24 січня 2014 року ZyXEL анонсувала FMT3251 – нове рішення компанії на базі малих сот з підтримкою Wi-Fi, яке вона планує представити на міжнародній виставці MWC 24-27 лютого 2014 року. Модель є першим у світі UMTS маршрутизатором, сумісним бездротовим стандартом 802.11 ac.

На MWC 2014 ZyXEL презентує широкий ряд інноваційних продуктів, включаючи:

  • Пристрої, що підтримують Малі стільники і WLAN
  • Мобільні рішення з підтримкою технології LTE
  • Маршрутизатори з декількома WAN

ZyXEL пропонує операторам ідеальне рішення для розвантаження мобільних мереж, збільшення покриття і кількості підтримуваних пристроїв. UMTS маршрутизатор FMT3251 з підтримкою Wi-Fi і LTE модель на базі малих сот LMT3313 не тільки дозволяють скоротити вартість послуг передачі даних, але і збільшують гнучкість мережі.

Моделі ZyXEL на базі малих сот використовують фіксоване підключення для передачі даних в мобільних мережах. Компанія пропонує операторам новинки з підтримкою технології VDSL2 і дозволяє підвищити пропускну здатність для задоволення зростаючих потреб користувачів. У найближчому майбутньому оптичні мережі PON і P2P будуть також частиною рішення для мобільної транспортної мережі на базі малих сот.

На конференції MWC 2014 буде анонсована серія LTE пристроїв від ZyXEL, яка покриває повний спектр 3G і 4G LTE рішень для внутрішнього і зовнішнього розміщення. Компанія також представить моделі з підтримкою LTE протоколу віддаленого доступу, що забезпечує управління маршрутизаторами для зовнішнього розміщення.

Крім того, на виставці MWC 2014 буде презентований WAH7204, останній LTE маршрутизатор ZyXEL з 2 SIM картами. Новинка підтримує кілька знімних батарей, які дозволяють заряджати мобільні пристрої. Модель повністю відповідає вимогам користувачів, які постійно на ходу і потребують високошвидкісного 4G LTE Сервісі з підтримкою 3G для забезпечення відмовостійкості, більш високій швидкості передачі даних і збільшення покриття.

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість