Реалізовані проєкти

Взаємовигідні умови співпраці в комплексі з гнучкою системою знижок для постійних клієнтів дозволяють скоротити витратні статті на забезпечення ефективного функціонування ІТ-інфраструктури.
Глобинський м'ясокомбінат

Для забезпечення єдиного номерного плану і скорочення витрат на телефонні розмови фахівцями компанії Ітел Лтд було впроваджено рішення, що з'єднує дві територіально рознесені АТС в єдину телекомунікаційну систему.

Готель Братислава

Для готелю Братислава компанія Ітел Лтд взяла участь в процесі оновлення серверної інфраструктури. Розробила і впровадила надійні, відмовостійкі серверні потужності для критично важливих сервісів готельного комплексу. Ітел Лтд залишається надійним партнером готелю Братислава.

Бориваж

У компанії Бориваж стояло завдання відновити діючу IT-інфраструктуру з метою підвищення ефективності, інтеграції та оптимізації поточних процесів. Постачальником рішення була обрана компанія Ітел Лтд. Були модернізовані телефонія, система безперебійного живлення, комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення. Також були надані послуги швидкої заміни обладнання 24х7.

Ласунка

За час співпраці з компанією Ласунка фахівцями Ітел Лтд було розроблене і впроваджене рішення з інформаційної безпеки компанії. З метою поліпшення ефективності роботи внутрішніх бізнес процесів збільшені серверні потужності компанії за допомогою Blaid рішень від виробника Dell.

Інтернет-провайдер Bilink

Bilink – київський інтернет-провайдер, що надає оптоволоконний інтернет і цифрове телебачення. Протягом багатьох років Ітел Лтд є надійним постачальником телекомунікаційного обладнання для модернізації і розширення абонентської мережі Bilink.

Ромерм

Ромерм - виробник продуктів харчування торгової марки "Єрмоліно". Перед компанією Ромерм стояло завдання модернізації системи інформаційної безпеки та побудова корпоративної бездротової мережі. Вибір був зроблений на користь надійного виробника Zyxel. В результаті компанія отримала безвідмовну wi-fi мережу з безшовним роумінгом, захист мережі підприємства від вторгнень і вірусів і систему фільтрації електронної пошти.

Донецький Інститут Інформації

В результаті співпраці з Ітел Лтд організація «Донецький Інститут Інформації» отримала гнучку систему зберігання для всіх своїх проектів і збалансовану продуктивність для роботи різних додатків і процесів. Вирішено проблему зберігання даних, загального доступу до документів з будь-якої точки країни і будь-якого пристрою.

Фалькон-Авто

Компанія Фалькон-Авто звернулася до Ітел Лтд з пошуком рішення для віртуалізації робочих станцій і створення системи резервування даних. Після аналізу існуючих рішень на ринку був запропонований оптимальний варіант на базі Synology. Рішення повністю закрило потреби замовника та залишило поле для подальшого масштабування і розширення функціоналу.

Група компаній «Ovostar Union»

Група компаній «Ovostar Union» - одна з провідних агропромислових компаній України вибрала нашу компанію Ітел Лтд як надійного партнера з постачання активного і пасивного мережевого обладнання.

СТО Mercedes Star Service

Під час співпраці з сервісним центром Mercedes Star Service компанія Ітел Лтд виконала міграцію із застарілої класичної АТС на IP-телефонію. Рішення включало в себе організацію як дротового, так і бездротового (dect) телефонного зв'язку. Це дозволило збільшити мобільність співробітників, підвищити якість дзвінків і знизити вартість розмов.

ДП «Інгаз»

Перед компанією «Інгаз» стояло питання про оновлення існуючої системи зберігання даних і створення відеоспостереження на підприємстві. Серед основних завдань для системи були: станція спостереження з підключенням не менше 20 ip-камер, створення загальнодоступних ресурсів з доступом і акаунтами на 30 користувачів, можливість перегляду з відеокамер в режимі онлайн через пристрої Android, iOS, інтеграція з Active Directory, система резервного копіювання в хмару. Співробітники Ітел Лтд підібрали рішення, яке успішно впоралося із поставленими завданнями і ідеально підійшло по виділеному бюджету.

Українське Дунайське Пароплавство

Керівництвом компанії УДП була поставлена задача оновити програмне забезпечення і зробити віртуалізацію робочих станцій. Компанією Ітел Лтд були запропоновані оптимальні умови за цінами, термінами поставки, сервісного обслуговування. Надалі була проведена робота по забезпеченню безперебійного живлення серверів, збільшення пропускної здатності локальної мережі.

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість