Назад

Aruba представила хмарний сервіс зі збільшенням швидкості відгуку в 10 разів

26.12.2013

1 жовтня 2013 року компанія Aruba Networks, світовий лідер ринку мережевих пристроїв мобільного доступу, анонсувала нове рішення, що поєднує в собі простоту хмарних сервісів з продуктивністю, керованістю і надійністю WLAN корпоративного класу.

Cloud Wi-Fi рішення від Aruba об'єднує новий сервіс адміністрування Aruba Central з автономними бездротовими точками доступу і новою версією Instant OS. Воно забезпечує в 10 разів більшу швидкість, ніж конкуруючі пропозиції, і призначене для задоволення потреб різних розподілених організацій і мереж середнього розміру. В результаті, філії можуть одночасно користуватися повним набором функцій традиційної WLAN корпоративного класу і перевагами легкого хмарного управління. Крім того, Aruba розширила своє портфоліо комутаторів новим S1500, оптимізованим під cloud Wi-Fi і призначеним як для великих розподілених підприємств, так і для компаній середнього масштабу.

На відміну від представників попередніх поколінь, рішення Aruba не жертвує критично важливими характеристиками, такими як продуктивність, надійність і гнучкість для спрощеного управління з хмари. Воно пропонує резервні провідні і 4G uplink канали, 100% відмовостійкість при збої Wan лінії і cloud підписку / можливість самостійної настройки на вибір. На додаток до цього, WLAN розширюється з корпоративної мережі в філіальну або домашню, зберігаючи єдину архітектуру, політики і конфігурування. В результаті, розподілені підприємства можуть легко зробити свої філії і віддалених співробітників інтегрованою частиною організації.

Підвищена швидкість і продуктивність

Центральна база даних Aruba з масштабованою продуктивністю надає можливість швидкої роботи з великими масивами даних в хмарі. На додаток до 10-кратного збільшення швидкості, Cloud Wi-Fi рішення включає нові бездротові точки доступу Instant 155 AP і Instant 220 Series AP з підтримкою 802.11 ac. Поєднуючи технологію Client Match, постійне сканування спектру і більш ефективне використання каналу, пропонується значне підвищення продуктивності WLAN.

Зручність гібридної платформи

Aruba надає єдину архітектуру Wi-Fi мереж на базі контролера і хмарних сервісів з безкоштовними гнучкими функціями адміністрування. Вендор пропонує єдине рішення з можливістю локальної та централізованої аутентифікації, а також забезпечує експертну технічну підтримку.

Гнучкість і надійність корпоративного класу

Хмарне Wi-Fi рішення Aruba надає унікальну бездротову мережу без Wan каналу зі 100% функціональністю, додатковими дротовими uplink портами, а також резервними VPN лініями зв'язку. На додаток до цього, Aruba Central розміщується в декількох місцях у декількох провайдерів, забезпечуючи максимальну доступність по всьому світу.

Уніфіковане управління

Aruba Central є публічним хмарним підписним сервісом, який пропонує організаціям уніфіковану систему адміністрування для ряду місць розташування. Розроблений для масштабування великих обсягів даних з швидким легко реагує призначеним для користувача інтерфейсом, декількома cloud провайдерами і центрами обробки даних по всьому світу, сервіс забезпечує найвищу продуктивність і надійність де б не знаходився Користувач. Він поєднує резервне копіювання налаштувань з широкими можливостями конфігурації, включаючи централізовану настройку і оновлення мікропрограм, відстеження історії, віддалений моніторинг, пошук і усунення несправностей. У підсумку, підприємства можуть легко управляти мережами з автономними AP з будь-якої точки світу. На додаток до цього, новий веб-сайт eSupport надає користувачам Aruba Central технічне обслуговування, онлайн-доступ до освітніх ресурсів, рекомендацій щодо налаштування та спільнот.

Максимальна продуктивність дротових і бездротових мереж

Поповнюючи свою серію автономних AP, Aruba представляє Instant 155, нову Wi-Fi точку доступу з 3 антенами і 3 просторовими потоками. Володіючи пропускною здатністю 450 Мбіт / с і 4 гігабітними портами з підтримкою PoE для підключення принтерів, IP телефонів та інших пристроїв, Instant 155 AP є ідеальною для філій і віддалених офісів. Вона оснащена новою операційною системою Instant OS Version 3.3, що гарантує підвищену стійкість мережі.

Інтелектуальні функції

Aruba 220 Series з підтримкою ClientMatch спеціально розроблені для мобільних пристроїв стандарту 802.11 ac, забезпечуючи підприємствам економію часу і витрат. На відміну від модульних точок доступу 802.11 ac, моделі споживають набагато менше потужності, а також мають режим енергозбереження. Унікальна запатентована технологія ClientMatch гарантує підключення до найбільш продуктивної ТД, дозволяючи вирішити проблему» складних " клієнтів для Wi-Fi мереж стандарту 802.11 n/ac.

Комутатор для хмарного Wi-Fi

Новий S1500 розширює серію комутаторів мобільного доступу Aruba для мереж середнього розміру. Модель підтримує технологію PoE і забезпечує блокування неавторизованих AP при надходженні сигналу тривоги від віртуального контролера. На додаток до цього, S1500 включає інноваційне управління живленням і пріоритезацію подачі PoE. Модель має 12 -, 24-і 48-портові версії з 4 гігабітними uplink портами.

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість