Назад

Компанія TP-Link включена до Магічного квадранту Gartner 2021 для корпоративної інфраструктури дротових та бездротових мереж

29.11.2021

 

Це рішення дослідницької компанії Gartner є особливо важливим для бізнесу нашої компанії в сегменті корпоративного мережевого обладнання – адже з кожним роком крітерії Gartner, на підставі яких виробника включають до Магічного квадранту, стає все більш суворими. Так в 2021 році вендорам потрібно було продемонструвати наявність значних корпоративних клієнтів в чотирьох з п’яти географічних регіонов (минулого року цієї вимоги не було), а також мати не більше 55% прибутку в будь-якій країні одного регіону (порівняйте з 80-відсотковою нормою минулого року). Ці поправки говорять про те, що зараз ринок шукає рішення для корпоративної інфраструктури, яке охоплює усю планету.

Рішення Gartner підкреслює той факт, що TP-Link продовжує значне зростання у всьому світі та пропонує великий портфель корпоративних продуктів та рішень для підприємств будь-якого масштабу і різних сценарієв використання. Зараз лінійка TP-Link для бізнесу включає пристрої Omada SDN (контролери, точки доступу, комутатори і маршрутизатори), комутатори JetStream і LiteWave, бізнес-маршрутизатори SafeStream і пристрої для розгортання бездротової мережі на великих відстанях Pharos.

Gartner називає «магічним квадрантом» звіт з аналізом певного сегменту ринку. Щорічно компанія випускає кілька десятків магічних квадрантів на регулярній основі.

Також нагадаємо, що, згідно звітам IDC, компанія TP-Link більше 10 років залишається найбільшим у світі постачальником Wi-Fi пристроїв.

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість