Назад

ZyXEL презентувала Wi-Fi маршрутизатор NBG6503 з підтримкою 802.11ac

19.06.2013

 

10 червня 2013 року компанія ZyXEL анонсувала високопродуктивний маршрутизатор NBG6503 з підтримкою передової технології 802.11 ac, призначений для домашніх користувачів. Новинка забезпечує високу швидкість і надійність бездротової передачі даних, особливо при трансляції музики і відео.

У той час як Мультимедіа додатки підтримують цифровий контент у все більш високій роздільній здатності, інтелектуальні мобільні пристрої також змагаються між собою в швидкості і надійності з'єднання. Інноваційний стандарт 802.11 ac дозволяє працювати одночасно в 2 діапазонах частот і передавати чутливий до затримок трафік, використовуючи менш зашумлену частоту 5 ГГц.

Характеризуючись високою силою сигналу, збільшеною пропускною здатністю і ефективним використанням смуги пропускання, технологія дозволяє не тільки досягти швидкості передачі даних до 750 Мбіт / с, але і уникнути інтерференції з іншими пристроями. Наприклад, користувачі смартфонів, сумісних зі стандартом 802.11 ac, таких як HTC One, Samsung Galaxy S4 і Sony Xperia Z, можуть відтворювати потокове відео Full HD з бездоганною якістю.

Члени сім'ї часто одночасно використовують свої мобільні пристрої для різних цілей, і виникає необхідність в пріоритезації трафіку. Відповідаючи цим потребам, Wi-Fi маршрутизатор NBG6503 оснащений функціоналом QoS для забезпечення високої якості з'єднання для відеодзвінків, онлайн-ігор і трансляції потокового відео.

Тоді як надійне бездротове з'єднання приносить людям комфорт, проблема мережевої безпеки є джерелом значного занепокоєння в сучасному світі. NBG6503 володіє кнопкою WPS, за допомогою якої активувати захист Wi-Fi мережі можна в лічені секунди – достатньо одного натискання.

ZyXEL піклується про безпеку своєї продукції для навколишнього середовища, і NBG6503 не є винятком. Підтримка режиму енергозбереження за розкладом надає можливість розпланувати роботу пристрою відповідно до часу його фактичного використання. Крім того, при відсутності активності живлення для бездротового з'єднання автоматично вимикається для скорочення споживання електроенергії. На додаток до цього, функція регулювання сили Wi-Fi сигналу дозволяє самостійно визначати дальність бездротового покриття в будинку, щоб уникнути нецільового використання електроенергії і супутніх цьому витрат.

 

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість