комплексна установка ІТ - обладнання під ключ

Комплексна послуга з підбору і допомоги в закупівлі необхідного обладнання, установки, налаштування та підтримки нової та існуючої IT-інфраструктури для бізнесу, що зможе відразу працювати на повну силу після прийому роботи.

Сервера DELL - це функціональні та продуктивні пристрої. Продукцію компанії DELL відрізняє стильний дизайн, надійність, широкий функціонал і висока продуктивність. Провідні IT-фахівці вибирають сервера саме даного виробника. А це є дуже хорошим показником якості технічної продукції.

Коротко про те, що таке сервер

  • Сервер являє собою комп'ютер, основним призначенням якого є виконання конкретного завдання щодо забезпечення роботи комп'ютерної мережі. Причому виконується це завдання без допомоги людини. Участь фахівця необхідно лише при налаштуванні, позаштатних ситуаціях, а також для забезпечення технічного обслуговування.
  • Розташовують сервери в спеціально обладнаних приміщеннях, які називаються серверними кімнатами або дата-центрами. Існують також сервери відносно невеликих розмірів, які не вимагають окремого приміщення і можуть розташовуватися в звичайних приміщеннях (наприклад, в офісі).
  • Налаштуванням роботи, а також управлінням серверами займаються кваліфіковані фахівці - системні адміністратори.
  • Використання сервера забезпечує більшу безпеку інформаційних ресурсів.

Про купівлю сервера DELL

Купити сервери DELL (ДЕЛЛ) в Україні найкраще саме у нас - в компанії Itel LTD. Широкий модельний ряд, різноманітність комплектуючих компонентів, завжди компетентні фахівці, індивідуальний підхід до виконання кожного Вашого замовлення - все це є принципами, якими ми незмінно керуємося в процесі роботи. Ми завжди раді відповісти на Ваші питання, а також вирішити будь-яку виниклу у Вас технічну проблему. Фахівці компанії зможуть вирішити будь-яке завдання з організації, інтеграції, а також оптимізації роботи комп'ютерної мережі. Купити сервер DELL в Києві, як і в будь-якому іншому місті України, зовсім не складно, звертайтеся до нас!

І все-таки, чому Вам потрібен сервер саме від компанії DELL? А тому, що сервера даного виробника відрізняють наведені нижче якості.

  1. Перше і найголовніше - це висока продуктивність таких пристроїв. А продуктивність - це головна характеристика сервера, на яку слід звертати увагу в першу чергу.
  2. Друге - це низьке тепловиділення, яке регулюється сучасною системою охолодження.
  3. Третє - це невеликі габарити і стильний дизайн. Ви неодмінно оціните ці якості.

Замовити сервер ДЕЛЛ просто, звертайтеся в компанію Itel LTD. Адже ми не тільки продаємо якісне мережеве обладнання, а й допомагаємо нашим клієнтам у вирішенні питань встановлення та налаштування даного устаткування. Завжди раді допомогти Вам.

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість