Фільтр по параметрам
Комплексна установка  обладнання

Комплексна установка  обладнання

Провідні світові виробники

Провідні світові виробники

Безкоштовна консультація від досвідчених фахівців

Безкоштовна консультація від досвідчених фахівців 

Сервери

Сервери в стійку (Rack)

Фільтри
Сортування
За даним запитом не знайдено товарів.

 

Компанія Dell виробляє стійку сервери, які характеризуються високою якістю, надійністю, невеликими витратами на обслуговування. Моделі серверів Dell стоєчних (Rack) налаштовуються відповідно до потреб компанії або офісу, завдяки можливості вибору програмного забезпечення та параметрів налаштувань. Крім цього в стійку сервери Dell характеризуються максимальним функціональним набором при помірній ціні.

Використовуючи різні моделі серверів Dell стоєчних (Rack) великі і дрібні компанії і офіси можуть вирішувати широке коло завдань, пов'язаних з побудовою ефективної IT-інфраструктури.

Стійкові сервери Dell підходять для роботи веб-додатків і вирішення різних завдань, пов'язаних з виртуализацией, бізнес-завдань і роботи дата-центрів.

Наявність світлової індикації та інтерактивних ЖК-дисплеїв (в залежності від моделі) дозволяє адміністраторам відстежувати стан обладнання, а також визначає можливість «холодної» і «гарячої» заміни різних комплектуючих і компонентів.

Всі моделі стоєчних серверів цієї марки не вимагають складного обслуговування. Верхня панель серверів відкривається без особливих зусиль і використання спеціальних інструментів.

Купити сервери Dell стійку (Rack) в Україні

Компанія «Ител Лтд» спеціалізується на продажу і надання в оренду мережевого обладнання, що використовується для організації відеоконференцій, семінарів.

Звернувшись до нас, ви можете придбати сервери Dell стійку (Rack) в Києві, а також іншому місті, оформивши доставку замовлення.

Ознайомившись з каталогом, ви можете замовити обладнання, скориставшись допомогою наших фахівців.

Ціна стоєчних серверів (Rack) залежить від їх характеристик і функціональності.

Запит на прорахунок
Отримати розрахунок вартості вашого обладнання
Розрахувати вартість